CTM ROCKY 5.0 matt grey/red 13"
93,166666666667 €/mėn.
Nepermokant nė cento!
Beprocentė 6 mėnesių išsimokėjimo sutartis.
Lizingo skaičiuoklė
Ilgalaikis lizingas nuo 0,00 € per mėnesį!
Klauskite mūsų
CTM ROCKY 5.0 matt grey/red 13"
559,00 €
| Product | CTM ROCKY 5.0 matt grey/red 13" |
|---|---|
| SKU | 222.06 |
| Price | 559,00 € |
| Prekės ženklas | CTM |
| Model | Rocky |
| Dviračio dydis | 24" |
| Gamintojo nurodytas dydis | 13" |
| Rato dydis | 24" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 10.4 kg |
| Rāmis | ALU 6061, 13" |
|---|---|
| Dakša | Alloy unicrown 24" |
| Pārslēdzēja svira | Shimano Acera SL-M3000RAT/9 sp. |
| Aizmugures pārslēdzējs | RDX 9 speed |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano HG200/9, 11-34 |
| Klaņi | Lasco, 34T, 150mm |
| Bremzes | TEKTRO HD / TEKTRO CL 160mm |
| Aploces | CTM ZX-lite, 507x19 BA, 32H |
| Riepas | CHA SPARROW 24x1,95" LIGHT |
| Rumbas | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Monobloks | NECO 110mm |
| Ķēde | KMC X9/110L |
| Sēdeklis | CTM junior |
| - |
- Viegls alumīnija rāmis
- Alumīnja dakša
- Hidrauliskās disku bremzes efektīvai bremzēšanai jebkuros apstākļos
- Ērta rāmja ģeometrija drošai brauciena uzsākšanai un apstāšanai
- 9 pārnesumi vieglai kāpumu pāvarēšanai
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | CTM ROCKY 5.0 matt grey/red 13" |
|---|---|
| SKU | 222.06 |
| Price | 559,00 € |
| Prekės ženklas | CTM |
| Model | Rocky |
| Dviračio dydis | 24" |
| Gamintojo nurodytas dydis | 13" |
| Rato dydis | 24" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 10.4 kg |
| Rāmis | ALU 6061, 13" |
|---|---|
| Dakša | Alloy unicrown 24" |
| Pārslēdzēja svira | Shimano Acera SL-M3000RAT/9 sp. |
| Aizmugures pārslēdzējs | RDX 9 speed |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano HG200/9, 11-34 |
| Klaņi | Lasco, 34T, 150mm |
| Bremzes | TEKTRO HD / TEKTRO CL 160mm |
| Aploces | CTM ZX-lite, 507x19 BA, 32H |
| Riepas | CHA SPARROW 24x1,95" LIGHT |
| Rumbas | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Monobloks | NECO 110mm |
| Ķēde | KMC X9/110L |
| Sēdeklis | CTM junior |
| - |
- Viegls alumīnija rāmis
- Alumīnja dakša
- Hidrauliskās disku bremzes efektīvai bremzēšanai jebkuros apstākļos
- Ērta rāmja ģeometrija drošai brauciena uzsākšanai un apstāšanai
- 9 pārnesumi vieglai kāpumu pāvarēšanai
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
























Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account