KTM SCARP MASTER flaming black (orange) Shimano Deore XT 12
Klauskite mūsų
KTM SCARP MASTER flaming black (orange) Shimano Deore XT 12
0,00 €
| Product | KTM SCARP MASTER flaming black (orange) Shimano Deore XT 12 |
|---|---|
| SKU | 022122113-1 |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Scarp |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Carbon |
| Svoris (kg) | 10.9 kg |
| Rāmis | Scarp 29" Premium Carbon SLL95mm / M-1926 |
|---|---|
| Dakša | FOX 32 Float SC 29" Factory 100mm remote 15x110 taper |
| Aizmugures amortizators | FOX Float DPS Factory remote 190x37.5 |
| Transmisija | 1x12 Shimano Deore XT |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Deore XT M8100-12 |
| Klaņi | Shimano Deore XT M8120 34T |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Deore XT M8100-12 / 10-51 |
| Ķēde | Shimano M8100-12 |
| Ķēde | Shimano Deore XT M8100 / M8100 2-Piston |
| Bremžu rotori | Shimano MT800 CL 160 / MT800 CL 160 freeza |
| Priekšējais rats | Mavic Crossmax 29 CL 110/15TA / 622x25TC |
| Aizmugures rats | Mavic Crossmax 29 CL 148/12TA / 622x25TC |
| Riepas | Schwalbe Racing Ray Evo SuperRace TLE 57-622 |
| Sēdeklis | Selle San Marco RND Manganese Rails |
| Pedāļi | - |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | KTM SCARP MASTER flaming black (orange) Shimano Deore XT 12 |
|---|---|
| SKU | 022122113-1 |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Scarp |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Carbon |
| Svoris (kg) | 10.9 kg |
| Rāmis | Scarp 29" Premium Carbon SLL95mm / M-1926 |
|---|---|
| Dakša | FOX 32 Float SC 29" Factory 100mm remote 15x110 taper |
| Aizmugures amortizators | FOX Float DPS Factory remote 190x37.5 |
| Transmisija | 1x12 Shimano Deore XT |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Deore XT M8100-12 |
| Klaņi | Shimano Deore XT M8120 34T |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Deore XT M8100-12 / 10-51 |
| Ķēde | Shimano M8100-12 |
| Ķēde | Shimano Deore XT M8100 / M8100 2-Piston |
| Bremžu rotori | Shimano MT800 CL 160 / MT800 CL 160 freeza |
| Priekšējais rats | Mavic Crossmax 29 CL 110/15TA / 622x25TC |
| Aizmugures rats | Mavic Crossmax 29 CL 148/12TA / 622x25TC |
| Riepas | Schwalbe Racing Ray Evo SuperRace TLE 57-622 |
| Sēdeklis | Selle San Marco RND Manganese Rails |
| Pedāļi | - |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]









Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account