KTM CHICAGO 292 oak (black+orange) 3x8 Tourney TX 800
Klauskite mūsų
KTM CHICAGO 292 oak (black+orange) 3x8 Tourney TX 800
0,00 €
| Product | KTM CHICAGO 292 oak (black+orange) 3x8 Tourney TX 800 |
|---|---|
| SKU | 022813143-1 |
| Price | 649,00 € |
| Special price | 449,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Chicago |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 15.4 kg |
| Rāmis | 29" Alloy 6061 MTB / M-1110 |
|---|---|
| Dakša | Suntour SF19-XCE28 DS |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 3x8 Tourney TX 800 |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Tourney TX800-SGS |
| Priekšējais pārslēdzējs | Shimano Altus M313 |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Altus EF505 |
| Klaņi | Shimano Tourney TY301 / 42-34-22T |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Tourney HG200-8 / 12-32T |
| Ķēde | KMC Z8.3 |
| Ķēde | Shimano Acera EF505 / MT200 |
| Bremžu rotori | Shimano RT10 CL 180 / RT10 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano Tourney HB-TX505 CL 32H 100 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano Tourney FH-TX505-8 CL 32H 135 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Riepas | IMPAC SMARTPAC TwinSkin 54-622, black |
| Sēdeklis | KTM LINE SPORT |
| Pedāļi | KTM LINE MTB BF |
- Izturīgs alumīnija rāmis ar ērtu ģeometriju
- Suntour SF19-XCE28 DS amortizatora dakša labākai vadāmībai un drošībai
- Shimano 3x8 Tourney TX 800 transmisija ar plašu diapazonu jebkura kāpuma pārvarēšanai
- Hidrauliskās disku bremzes efektīviem manevriem un drošai bremzēšanai jebkuros laika apstākļos
- Papildu aprīkojumā iespējama atbalsta kāja, bagāžnieks, dubļu sargi un lukturis
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | KTM CHICAGO 292 oak (black+orange) 3x8 Tourney TX 800 |
|---|---|
| SKU | 022813143-1 |
| Price | 649,00 € |
| Special price | 449,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Chicago |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 15.4 kg |
| Rāmis | 29" Alloy 6061 MTB / M-1110 |
|---|---|
| Dakša | Suntour SF19-XCE28 DS |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 3x8 Tourney TX 800 |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Tourney TX800-SGS |
| Priekšējais pārslēdzējs | Shimano Altus M313 |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Altus EF505 |
| Klaņi | Shimano Tourney TY301 / 42-34-22T |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Tourney HG200-8 / 12-32T |
| Ķēde | KMC Z8.3 |
| Ķēde | Shimano Acera EF505 / MT200 |
| Bremžu rotori | Shimano RT10 CL 180 / RT10 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano Tourney HB-TX505 CL 32H 100 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano Tourney FH-TX505-8 CL 32H 135 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Riepas | IMPAC SMARTPAC TwinSkin 54-622, black |
| Sēdeklis | KTM LINE SPORT |
| Pedāļi | KTM LINE MTB BF |
- Izturīgs alumīnija rāmis ar ērtu ģeometriju
- Suntour SF19-XCE28 DS amortizatora dakša labākai vadāmībai un drošībai
- Shimano 3x8 Tourney TX 800 transmisija ar plašu diapazonu jebkura kāpuma pārvarēšanai
- Hidrauliskās disku bremzes efektīviem manevriem un drošai bremzēšanai jebkuros laika apstākļos
- Papildu aprīkojumā iespējama atbalsta kāja, bagāžnieks, dubļu sargi un lukturis
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]













Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account