KTM MYROON GLORIOUS elderberry matt (black) Shimano Deore XT 12 XL/53
Klauskite mūsų
KTM MYROON GLORIOUS elderberry matt (black) Shimano Deore XT 12 XL/53
0,00 €
| Product | KTM MYROON GLORIOUS elderberry matt (black) Shimano Deore XT 12 XL/53 |
|---|---|
| SKU | 022133113-1 |
| Price | 0,00 € |
| Special price | 1 799,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Myroon |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Carbon |
| Svoris (kg) | 11.3 kg |
| Rāmis | Myroon 29" Premium Carbon UDH / M-2876 |
|---|---|
| Dakša | RockShox SID SL Ultimate 29" 100mm remote 15x110 taper |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 1x12 Shimano Deore XT |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Deore M6100-12 |
| Klaņi | Shimano Deore M6120 32T |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| Ķēde | Shimano M6100-12 |
| Ķēde | Shimano SLX M7100 / M7100 2-Piston |
| Bremžu rotori | Shimano RT54 CL 180 / RT54 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 110-15TA / Ryde Rival26 32H 622x26C / DT Champion 2.0 black |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 148-12TA / Ryde Rival26 32H 622x26C / DT Champion 2.0 black |
| Riepas | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| Sēdeklis | Selle Italia X3 XP Lady |
| Pedāļi | - |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | KTM MYROON GLORIOUS elderberry matt (black) Shimano Deore XT 12 XL/53 |
|---|---|
| SKU | 022133113-1 |
| Price | 0,00 € |
| Special price | 1 799,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Myroon |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Carbon |
| Svoris (kg) | 11.3 kg |
| Rāmis | Myroon 29" Premium Carbon UDH / M-2876 |
|---|---|
| Dakša | RockShox SID SL Ultimate 29" 100mm remote 15x110 taper |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 1x12 Shimano Deore XT |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Deore M6100-12 |
| Klaņi | Shimano Deore M6120 32T |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| Ķēde | Shimano M6100-12 |
| Ķēde | Shimano SLX M7100 / M7100 2-Piston |
| Bremžu rotori | Shimano RT54 CL 180 / RT54 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 110-15TA / Ryde Rival26 32H 622x26C / DT Champion 2.0 black |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 148-12TA / Ryde Rival26 32H 622x26C / DT Champion 2.0 black |
| Riepas | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| Sēdeklis | Selle Italia X3 XP Lady |
| Pedāļi | - |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]













Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account