KTM SCARP MT PRO dew silver (black) Shimano Deore 12
Klauskite mūsų
KTM SCARP MT PRO dew silver (black) Shimano Deore 12
0,00 €
| Product | KTM SCARP MT PRO dew silver (black) Shimano Deore 12 |
|---|---|
| SKU | 022114113-1 |
| Price | 0,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Scarp |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Carbon |
| Svoris (kg) | 14.9 kg |
| Rāmis | Scarp 29" Premium Carbon-Alloy rear SLL115mm / M-0916 |
|---|---|
| Dakša | Suntour Raidon 32 Air 29" RLR 120mm 15x110 taper |
| Aizmugures amortizators | Suntour Edge RLR remote 190x45 |
| Transmisija | 1x12 Shimano Deore |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Deore M6100-12 SGS shadow+ |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Deore M6100-12 |
| Klaņi | Shimano MT511 32T |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| Ķēde | Shimano M6100-12 |
| Ķēde | Shimano M4100 / MT410 2-Piston |
| Bremžu rotori | Shimano RT54 CL 180 / RT54 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 110-15TA / Ryde Rival30 32H 622x30C / DT Champion 2.0 black |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 148-12TA / Ryde Rival30 32H 622x30C / DT Champion 2.0 black |
| Riepas | Schwalbe Tough Tom K-Guard 60-622 |
| Sēdeklis | KTM Line Sport |
| Pedāļi | - |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | KTM SCARP MT PRO dew silver (black) Shimano Deore 12 |
|---|---|
| SKU | 022114113-1 |
| Price | 0,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Scarp |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Carbon |
| Svoris (kg) | 14.9 kg |
| Rāmis | Scarp 29" Premium Carbon-Alloy rear SLL115mm / M-0916 |
|---|---|
| Dakša | Suntour Raidon 32 Air 29" RLR 120mm 15x110 taper |
| Aizmugures amortizators | Suntour Edge RLR remote 190x45 |
| Transmisija | 1x12 Shimano Deore |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Deore M6100-12 SGS shadow+ |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Deore M6100-12 |
| Klaņi | Shimano MT511 32T |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| Ķēde | Shimano M6100-12 |
| Ķēde | Shimano M4100 / MT410 2-Piston |
| Bremžu rotori | Shimano RT54 CL 180 / RT54 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 110-15TA / Ryde Rival30 32H 622x30C / DT Champion 2.0 black |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 148-12TA / Ryde Rival30 32H 622x30C / DT Champion 2.0 black |
| Riepas | Schwalbe Tough Tom K-Guard 60-622 |
| Sēdeklis | KTM Line Sport |
| Pedāļi | - |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]









Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account