KTM ULTRA FUN 29 chrome red (silver+black) 1x12 Sram SX
Klauskite mūsų
KTM ULTRA FUN 29 chrome red (silver+black) 1x12 Sram SX
0,00 €
| Product | KTM ULTRA FUN 29 chrome red (silver+black) 1x12 Sram SX |
|---|---|
| SKU | 022805147-1 |
| Price | 0,00 € |
| Special price | 629,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Ultra |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 14.8 kg |
| Rāmis | 29" Alloy 6061 MTB / M-1110 |
|---|---|
| Dakša | Suntour SF20-XCM RL DS |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 1x12 Sram SX |
| Aizmugures pārslēdzējs | Sram SX EAGLE |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Sram SX EAGLE TRIGGER SHIFTER |
| Klaņi | Sram SX EAGLE / 34T |
| Kasete (brīvrumba) | Sram PG-1210 EAGLE-12 / 11-50T |
| Ķēde | Sram SX EAGLE |
| Ķēde | Shimano MT200 |
| Bremžu rotori | Shimano RT10 CL 180 / RT10 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano Tourney HB-TX505 CL 32H 100 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano Tourney FH-TX505-8 CL 32H 135 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Riepas | MAXXIS REKON RACE 57-622, black |
| Sēdeklis | KTM LINE SPORT |
| Pedāļi | KTM COMP MTB BF Pedal |
- Jauna dizaina izturīgs un viegls alumīnija rāmis
- Visu vadības trošu un hidraulikas cauruļu integrācija rāmī
- Suntour SF20-XCM RL DS 100 amortizatora dakša ar attālināto bloķēšanas sviru (slēdzi) uz stūres
- Moderna 1x12 Sram SX transmisija ar vienu priekšējo zobratu (bez priekšējā pārslēdzēja)
- Kasete Sram PG-1210 EAGLE-12 / 11-50T ar milzīgu aizmugurējo lielo zobratu maksimālai jaudai jebkura kāpuma pārvarēšanai
- Zemas pretestības MAXXIS REKON RACE riepas piemērotas sausiem laika apstākļiem
- Sagataves dubļusargu, atbalsta kājas un bagāžnieka stiprinājumiem
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | KTM ULTRA FUN 29 chrome red (silver+black) 1x12 Sram SX |
|---|---|
| SKU | 022805147-1 |
| Price | 0,00 € |
| Special price | 629,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Ultra |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 14.8 kg |
| Rāmis | 29" Alloy 6061 MTB / M-1110 |
|---|---|
| Dakša | Suntour SF20-XCM RL DS |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 1x12 Sram SX |
| Aizmugures pārslēdzējs | Sram SX EAGLE |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Sram SX EAGLE TRIGGER SHIFTER |
| Klaņi | Sram SX EAGLE / 34T |
| Kasete (brīvrumba) | Sram PG-1210 EAGLE-12 / 11-50T |
| Ķēde | Sram SX EAGLE |
| Ķēde | Shimano MT200 |
| Bremžu rotori | Shimano RT10 CL 180 / RT10 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano Tourney HB-TX505 CL 32H 100 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano Tourney FH-TX505-8 CL 32H 135 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Riepas | MAXXIS REKON RACE 57-622, black |
| Sēdeklis | KTM LINE SPORT |
| Pedāļi | KTM COMP MTB BF Pedal |
- Jauna dizaina izturīgs un viegls alumīnija rāmis
- Visu vadības trošu un hidraulikas cauruļu integrācija rāmī
- Suntour SF20-XCM RL DS 100 amortizatora dakša ar attālināto bloķēšanas sviru (slēdzi) uz stūres
- Moderna 1x12 Sram SX transmisija ar vienu priekšējo zobratu (bez priekšējā pārslēdzēja)
- Kasete Sram PG-1210 EAGLE-12 / 11-50T ar milzīgu aizmugurējo lielo zobratu maksimālai jaudai jebkura kāpuma pārvarēšanai
- Zemas pretestības MAXXIS REKON RACE riepas piemērotas sausiem laika apstākļiem
- Sagataves dubļusargu, atbalsta kājas un bagāžnieka stiprinājumiem
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]













Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account