KTM ULTRA GLORIOUS 29 pannacotta (black+grey) 1x12 Shimano Deore
Klauskite mūsų
KTM ULTRA GLORIOUS 29 pannacotta (black+grey) 1x12 Shimano Deore
0,00 €
| Product | KTM ULTRA GLORIOUS 29 pannacotta (black+grey) 1x12 Shimano Deore |
|---|---|
| SKU | 022144108-1 |
| Price | 0,00 € |
| Special price | 849,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Ultra |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 13.6 kg |
| Rāmis | 29" Alloy 6061 MTB / M-1110 |
|---|---|
| Dakša | Rockshox JUDY SILVER Air RL TK Q |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 1x12 Shimano Deore |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Deore M6100-SGS shadow+ |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Deore M6100 w/o OGD |
| Klaņi | Shimano Deore MT510 / 34T w/ BB |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Deore M6100-12 / 10-51T |
| Ķēde | Shimano Deore M6100 |
| Ķēde | Shimano MT201 / MT200 |
| Bremžu rotori | Shimano RT30 CL 180 / RT30 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano HB-MT200 CL 32H 100 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x22 / Richman 2.0 INOX black | - |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano Deore FH-MT401 CL 32H 135 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x22 / Richman 2.0 INOX black | - |
| Riepas | MAXXIS REKON RACE 57-622, black |
| Sēdeklis | KTM COMP MTB LADY |
| Pedāļi | KTM COMP MTB BF Pedal |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | KTM ULTRA GLORIOUS 29 pannacotta (black+grey) 1x12 Shimano Deore |
|---|---|
| SKU | 022144108-1 |
| Price | 0,00 € |
| Special price | 849,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Ultra |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 13.6 kg |
| Rāmis | 29" Alloy 6061 MTB / M-1110 |
|---|---|
| Dakša | Rockshox JUDY SILVER Air RL TK Q |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 1x12 Shimano Deore |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Deore M6100-SGS shadow+ |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Deore M6100 w/o OGD |
| Klaņi | Shimano Deore MT510 / 34T w/ BB |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Deore M6100-12 / 10-51T |
| Ķēde | Shimano Deore M6100 |
| Ķēde | Shimano MT201 / MT200 |
| Bremžu rotori | Shimano RT30 CL 180 / RT30 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano HB-MT200 CL 32H 100 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x22 / Richman 2.0 INOX black | - |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano Deore FH-MT401 CL 32H 135 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x22 / Richman 2.0 INOX black | - |
| Riepas | MAXXIS REKON RACE 57-622, black |
| Sēdeklis | KTM COMP MTB LADY |
| Pedāļi | KTM COMP MTB BF Pedal |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]













Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account