KTM WILD CROSS 24cm metallic blue (white)
66,5 €/mėn.
Nepermokant nė cento!
Beprocentė 6 mėnesių išsimokėjimo sutartis.
Lizingo skaičiuoklė
Ilgalaikis lizingas nuo 0,00 € per mėnesį!
Klauskite mūsų
KTM WILD CROSS 24cm metallic blue (white)
399,00 €
539,00 €
| Product | KTM WILD CROSS 24cm metallic blue (white) |
|---|---|
| SKU | 21242130 |
| Price | 539,00 € |
| Special price | 399,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Wild |
| Modelio metai | 2024 |
| Dviračio dydis | 24" |
| Gamintojo nurodytas dydis | 24" |
| Rato dydis | 24" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 9.5 kg |
| Rāmis | 24" Alloy 6061 KID WILD CROSS / K-1241 |
|---|---|
| Dakša | rigid alloy |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Tourney TY200 |
| Pārslēdzēja svira | Shimano RV200 w/ OGD |
| Klaņi | SAMOX SAC13-111P1P / 32T |
| Kasete | Shimano Tourney MF-TZ510-7 / 14-34T |
| Ķēde | KMC Z7 |
| Bremzes | VL420DG / V995DG |
| Priekšējais rats | KTM Line - KT-A1GF 24H 100 OLD / KTM 24" Youth Cross 24H 507x19 / Pillar 2.0 INOX silver |
| Aizmugures rats | KTM Line - KT-A2QR 24H 135 OLD / KTM 24" Youth Cross 24H 507x19 / Pillar 2.0 INOX silver |
| Riepas | SCHWALBE BLACK JACK K-Guard 47-507, black |
| Rokturi | KTM Youngster WILD CROSS |
| Stūre | KTM LINE Riser 40 BS 10° |
| Sēdeklis | KTM LINE Youngster |
| Pedāļi | KTM LINE Youth |
- Drošs, viegls un izturīgs alumīnija rāmis
- Bērna augumam pielāgoti pārslēdzēji
- Shimano transmisija ar precīziem pārnesumiem
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | KTM WILD CROSS 24cm metallic blue (white) |
|---|---|
| SKU | 21242130 |
| Price | 539,00 € |
| Special price | 399,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Wild |
| Modelio metai | 2024 |
| Dviračio dydis | 24" |
| Gamintojo nurodytas dydis | 24" |
| Rato dydis | 24" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 9.5 kg |
| Rāmis | 24" Alloy 6061 KID WILD CROSS / K-1241 |
|---|---|
| Dakša | rigid alloy |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Tourney TY200 |
| Pārslēdzēja svira | Shimano RV200 w/ OGD |
| Klaņi | SAMOX SAC13-111P1P / 32T |
| Kasete | Shimano Tourney MF-TZ510-7 / 14-34T |
| Ķēde | KMC Z7 |
| Bremzes | VL420DG / V995DG |
| Priekšējais rats | KTM Line - KT-A1GF 24H 100 OLD / KTM 24" Youth Cross 24H 507x19 / Pillar 2.0 INOX silver |
| Aizmugures rats | KTM Line - KT-A2QR 24H 135 OLD / KTM 24" Youth Cross 24H 507x19 / Pillar 2.0 INOX silver |
| Riepas | SCHWALBE BLACK JACK K-Guard 47-507, black |
| Rokturi | KTM Youngster WILD CROSS |
| Stūre | KTM LINE Riser 40 BS 10° |
| Sēdeklis | KTM LINE Youngster |
| Pedāļi | KTM LINE Youth |
- Drošs, viegls un izturīgs alumīnija rāmis
- Bērna augumam pielāgoti pārslēdzēji
- Shimano transmisija ar precīziem pārnesumiem
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
























Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account