KTM X-STRADA MASTER SRAM Rival eTap AXS 1x12 cb matt (pale or+blue+lemon)
Klauskite mūsų
KTM X-STRADA MASTER SRAM Rival eTap AXS 1x12 cb matt (pale or+blue+lemon)
0,00 €
| Product | KTM X-STRADA MASTER SRAM Rival eTap AXS 1x12 cb matt (pale or+blue+lemon) |
|---|---|
| Special price | 2 499,00 € |
| SKU | 023186119-1 |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | X-Strada |
| Modelio metai | 2023 |
| Rato dydis | 700 |
| Rėmo medžiaga | Carbon |
| Svoris (kg) | 8.65 kg |
| Rāmis/Frame | X-Strada Gravel Premium Carbon / R-2980 |
|---|---|
| Dakša/Fork | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mountings F14 |
| Amortizators/Shock | - |
| Transmisija/Transmission | 1x12 SRAM Rival eTap AXS |
| P Pārsl/F Deraill | - |
| A Pārsl/R Deraill | SRAM Rival XPLR eTap AXS 12speed |
| Pārsl svira/Shiftlev | SRAM Rival eTap AXS HRD |
| Klaņi/Cranset | SRAM Rival 1 wide DUB 42T |
| Monobloks/Bottom B | Sram DUB pressfit Road 86.5mm wide |
| Kasete/Sproket | SRAM Rival XPLR XG-1251 / 10-44 |
| Ķēde/Chain | SRAM Rival flattop 12s |
| Bemzes/Brake | SRAM Rival hydraulic |
| B Rotors/B Rotor | SRAM Paceline CL 160 / 160 |
| P Rats/Wheel F | DT Swiss GR 1600 SPLINE CL 100/12TA / 622x24TC |
| A rats/Wheel R | DT Swiss GR 1600 SPLINE CL 142/12TA / 622x24TC |
| Riepas/Tires | Continental Terra Speed TL 40-622 ProTection |
| Sēdeklis/Saddle | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| Sēdekļa stute/Seatpost | KTM Team 27.2/350 |
| Max svars kg/Max weight kg | 109 |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | KTM X-STRADA MASTER SRAM Rival eTap AXS 1x12 cb matt (pale or+blue+lemon) |
|---|---|
| Special price | 2 499,00 € |
| SKU | 023186119-1 |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | X-Strada |
| Modelio metai | 2023 |
| Rato dydis | 700 |
| Rėmo medžiaga | Carbon |
| Svoris (kg) | 8.65 kg |
| Rāmis/Frame | X-Strada Gravel Premium Carbon / R-2980 |
|---|---|
| Dakša/Fork | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mountings F14 |
| Amortizators/Shock | - |
| Transmisija/Transmission | 1x12 SRAM Rival eTap AXS |
| P Pārsl/F Deraill | - |
| A Pārsl/R Deraill | SRAM Rival XPLR eTap AXS 12speed |
| Pārsl svira/Shiftlev | SRAM Rival eTap AXS HRD |
| Klaņi/Cranset | SRAM Rival 1 wide DUB 42T |
| Monobloks/Bottom B | Sram DUB pressfit Road 86.5mm wide |
| Kasete/Sproket | SRAM Rival XPLR XG-1251 / 10-44 |
| Ķēde/Chain | SRAM Rival flattop 12s |
| Bemzes/Brake | SRAM Rival hydraulic |
| B Rotors/B Rotor | SRAM Paceline CL 160 / 160 |
| P Rats/Wheel F | DT Swiss GR 1600 SPLINE CL 100/12TA / 622x24TC |
| A rats/Wheel R | DT Swiss GR 1600 SPLINE CL 142/12TA / 622x24TC |
| Riepas/Tires | Continental Terra Speed TL 40-622 ProTection |
| Sēdeklis/Saddle | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| Sēdekļa stute/Seatpost | KTM Team 27.2/350 |
| Max svars kg/Max weight kg | 109 |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]













Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account