KTM X-STRADA PRIME metallic white (grey+kwiqsand) SRAM Rival eTap AXS 1x12
Klauskite mūsų
KTM X-STRADA PRIME metallic white (grey+kwiqsand) SRAM Rival eTap AXS 1x12
0,00 €
| Product | KTM X-STRADA PRIME metallic white (grey+kwiqsand) SRAM Rival eTap AXS 1x12 |
|---|---|
| SKU | 022190119-1 |
| Price | 4 199,00 € |
| Special price | 2 499,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | X-Strada |
| Modelio metai | 2023 |
| Rato dydis | 700 |
| Rėmo medžiaga | Carbon |
| Svoris (kg) | 8.46 kg |
| Rāmis | X-Strada Gravel Premium Carbon / R-2980 |
|---|---|
| Dakša | RockShox Rudy Ultimate XPLR 40mm 12x100 taper |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 1x12 SRAM Rival eTap AXS |
| Aizmugures pārslēdzējs | SRAM Rival XPLR eTap AXS 12speed |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | SRAM Rival eTap AXS HRD |
| Klaņi | SRAM Rival 1 wide DUB 42T |
| Kasete (brīvrumba) | SRAM Rival XPLR XG-1251 / 10-44 |
| Ķēde | SRAM Rival flattop 12s |
| Ķēde | SRAM Rival hydraulic |
| Bremžu rotori | SRAM Paceline CL 160 / Paceline CL 160 |
| Priekšējais rats | DT Swiss GR 1600 SPLINE CL 100/12TA / 622x24TC |
| Aizmugures rats | DT Swiss GR 1600 SPLINE CL 142/12TA / 622x24TC |
| Riepas | Continental Terra Speed TL 40-622 ProTection |
| Sēdeklis | Selle San Marco Allroad Manganese Rails |
| Pedāļi | - |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | KTM X-STRADA PRIME metallic white (grey+kwiqsand) SRAM Rival eTap AXS 1x12 |
|---|---|
| SKU | 022190119-1 |
| Price | 4 199,00 € |
| Special price | 2 499,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | X-Strada |
| Modelio metai | 2023 |
| Rato dydis | 700 |
| Rėmo medžiaga | Carbon |
| Svoris (kg) | 8.46 kg |
| Rāmis | X-Strada Gravel Premium Carbon / R-2980 |
|---|---|
| Dakša | RockShox Rudy Ultimate XPLR 40mm 12x100 taper |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 1x12 SRAM Rival eTap AXS |
| Aizmugures pārslēdzējs | SRAM Rival XPLR eTap AXS 12speed |
| Priekšējais pārslēdzējs | - |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | SRAM Rival eTap AXS HRD |
| Klaņi | SRAM Rival 1 wide DUB 42T |
| Kasete (brīvrumba) | SRAM Rival XPLR XG-1251 / 10-44 |
| Ķēde | SRAM Rival flattop 12s |
| Ķēde | SRAM Rival hydraulic |
| Bremžu rotori | SRAM Paceline CL 160 / Paceline CL 160 |
| Priekšējais rats | DT Swiss GR 1600 SPLINE CL 100/12TA / 622x24TC |
| Aizmugures rats | DT Swiss GR 1600 SPLINE CL 142/12TA / 622x24TC |
| Riepas | Continental Terra Speed TL 40-622 ProTection |
| Sēdeklis | Selle San Marco Allroad Manganese Rails |
| Pedāļi | - |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]













Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account