Superior eXC7039B GLOSS GREY/ORANGE 2022
Klauskite mūsų
Superior eXC7039B GLOSS GREY/ORANGE 2022
0,00 €
| Product | Superior eXC7039B GLOSS GREY/ORANGE 2022 |
|---|---|
| SKU | 801.2022.79038-1 |
| Price | 0,00 € |
| Prekės ženklas | Superior |
| Model | EXC |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Variklis | Bosch |
| Svoris (kg) | 23 kg |
| Rāmis/Frame | Alu 6061 T6, Sport eMTB Geometry, Smooth Welding, Bosch system Powertube 625Wh battery ready, Inner Cable Routing |
|---|---|
| Dakša/Fork | RST Blaze, 1-1/8", 100mm travel |
| Amortizators/Shock | - |
| P svira/Shifter | SHIMANO DEORE SL-M5100-R RapidFire Plus, 11-speed |
| P pārslēdzējs/F derailleur | SHIMANO DEORE RD-M4120 Shadow |
| Klaņi/Crankset | ONE1 EC33-BH3-F9-BNI-L/R, 38T |
| Kasete/Cassete | SHIMANO CS-M5100-11, 11-42T |
| Ķēde/Chain | KMC e11T |
| Pedāļi/Pedals | Marwi SP-610 |
| Stūre/Handlebar | ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm |
| Iznesums/Stem | ONE1 Sport MAS-D61248 Alloy, 31.8mm, -8° |
| Rokturi/Grips | Velo VLG-1777D2 |
| Bremzes/Brakes | SHIMANO BL-MT200/BR-MT200, hydraulic disc brake |
| Sēdeklis/Saddle | Selle Royal Vivo HRN |
| Sēdekļa stute/Seat post | ONE1 Sport Alloy, SP C207, 30.9mm |
| P rumba/F hub | SHIMANO HB-TX505, 32H, CENTER LOCK, QR Type |
| A rumba/R hub | SHIMANO FH-TX505-8, 32H, CENTER LOCK, M10x135mm, QR Type |
| R aploces/Rims | Stars J30D, 32H |
| Riepas/Tires | Schwalbe Hurricane Performance, 29x2.25", ADDIX |
| Spieķi/Spokes | Sapim Galvanized Black |
| Rati/Wheelset | - |
| Dzinējs/Drive unit | BOSCH PerformanceLine Cruise, 36V, 250W, 65Nm |
| Akumulators/Battery | BOSCH PowerTube 36V, 625Wh, integrated |
| Displejs/Display | BOSCH Purion Anthracite , Clamp band |
| Lādētājs/Charger | BOSCH 2A Compact charger |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | Superior eXC7039B GLOSS GREY/ORANGE 2022 |
|---|---|
| SKU | 801.2022.79038-1 |
| Price | 0,00 € |
| Prekės ženklas | Superior |
| Model | EXC |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Variklis | Bosch |
| Svoris (kg) | 23 kg |
| Rāmis/Frame | Alu 6061 T6, Sport eMTB Geometry, Smooth Welding, Bosch system Powertube 625Wh battery ready, Inner Cable Routing |
|---|---|
| Dakša/Fork | RST Blaze, 1-1/8", 100mm travel |
| Amortizators/Shock | - |
| P svira/Shifter | SHIMANO DEORE SL-M5100-R RapidFire Plus, 11-speed |
| P pārslēdzējs/F derailleur | SHIMANO DEORE RD-M4120 Shadow |
| Klaņi/Crankset | ONE1 EC33-BH3-F9-BNI-L/R, 38T |
| Kasete/Cassete | SHIMANO CS-M5100-11, 11-42T |
| Ķēde/Chain | KMC e11T |
| Pedāļi/Pedals | Marwi SP-610 |
| Stūre/Handlebar | ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm |
| Iznesums/Stem | ONE1 Sport MAS-D61248 Alloy, 31.8mm, -8° |
| Rokturi/Grips | Velo VLG-1777D2 |
| Bremzes/Brakes | SHIMANO BL-MT200/BR-MT200, hydraulic disc brake |
| Sēdeklis/Saddle | Selle Royal Vivo HRN |
| Sēdekļa stute/Seat post | ONE1 Sport Alloy, SP C207, 30.9mm |
| P rumba/F hub | SHIMANO HB-TX505, 32H, CENTER LOCK, QR Type |
| A rumba/R hub | SHIMANO FH-TX505-8, 32H, CENTER LOCK, M10x135mm, QR Type |
| R aploces/Rims | Stars J30D, 32H |
| Riepas/Tires | Schwalbe Hurricane Performance, 29x2.25", ADDIX |
| Spieķi/Spokes | Sapim Galvanized Black |
| Rati/Wheelset | - |
| Dzinējs/Drive unit | BOSCH PerformanceLine Cruise, 36V, 250W, 65Nm |
| Akumulators/Battery | BOSCH PowerTube 36V, 625Wh, integrated |
| Displejs/Display | BOSCH Purion Anthracite , Clamp band |
| Lādētājs/Charger | BOSCH 2A Compact charger |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account