Superior eXP 8089 Matte Black/Chrome Silver
333,16666666667 €/mėn.
Nepermokant nė cento!
Beprocentė 6 mėnesių išsimokėjimo sutartis.
Lizingo skaičiuoklė
Ilgalaikis lizingas nuo 0,00 € per mėnesį!
Klauskite mūsų
Superior eXP 8089 Matte Black/Chrome Silver
1 999,00 €
3 199,00 €
| Product | Superior eXP 8089 Matte Black/Chrome Silver |
|---|---|
| SKU | 801.2022.79032-1 |
| Price | 0,00 € |
| Special price | 2 099,00 € |
| Prekės ženklas | Superior |
| Model | EXP |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Variklis | Shimano |
| Rāmis/Frame | Alu X6 Ultralite, Advanced eMTB Geometry, SHIMANO STEPS ready, Integrated battery, SR dropout, Boost 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
|---|---|
| Dakša/Fork | RockShox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 120mm travel |
| Amortizators/Shock | - |
| P svira/Shifter | SHIMANO DEORE SL-M5100-IR RapidFire Plus, 11-speed |
| P pārslēdzējs/F derailleur | SHIMANO DEORE RD-M5100 Shadow Plus |
| Klaņi/Crankset | SHIMANO FC-E6000, 34T |
| Kasete/Cassete | SHIMANO CS-M5100-11, 11-51T |
| Ķēde/Chain | KMC e11T |
| Pedāļi/Pedals | - |
| Stūre/Handlebar | ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm |
| Iznesums/Stem | ONE1 TDS-661 Alloy, 31.8mm, 0° |
| Rokturi/Grips | ONE1 VLG-1661D2N, Lock-On |
| Bremzes/Brakes | SHIMANO BL-M4100/BR-MT420, hydraulic disc brake |
| Sēdeklis/Saddle | Selle Royal Vivo HRN |
| Sēdekļa stute/Seat post | ONE1 Race Alloy, SP 218, 30.9mm |
| P rumba/F hub | SHIMANO HB-MT410-B, 32H, CENTER LOCK, 15x110mm THRU Type AXLE |
| A rumba/R hub | SHIMANO FH-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 12x148mm THRU Type AXLE |
| R aploces/Rims | Stars J30D, 32H |
| Riepas/Tires | Schwalbe Smart Sam KevlarGuard, 29x2.60" |
| Spieķi/Spokes | Sapim Galvanized Black |
| Rati/Wheelset | - |
| Dzinējs/Drive unit | Drive unit left cover for DUEP800 |
| Akumulators/Battery | DARFON, 36V, 504 Wh, integrated |
| Displejs/Display | SHIMANO SC-E5000, Clamp band |
| Lādētājs/Charger | DARFON 2A Smart charger |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | Superior eXP 8089 Matte Black/Chrome Silver |
|---|---|
| SKU | 801.2022.79032-1 |
| Price | 0,00 € |
| Special price | 2 099,00 € |
| Prekės ženklas | Superior |
| Model | EXP |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Variklis | Shimano |
| Rāmis/Frame | Alu X6 Ultralite, Advanced eMTB Geometry, SHIMANO STEPS ready, Integrated battery, SR dropout, Boost 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
|---|---|
| Dakša/Fork | RockShox Judy Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 120mm travel |
| Amortizators/Shock | - |
| P svira/Shifter | SHIMANO DEORE SL-M5100-IR RapidFire Plus, 11-speed |
| P pārslēdzējs/F derailleur | SHIMANO DEORE RD-M5100 Shadow Plus |
| Klaņi/Crankset | SHIMANO FC-E6000, 34T |
| Kasete/Cassete | SHIMANO CS-M5100-11, 11-51T |
| Ķēde/Chain | KMC e11T |
| Pedāļi/Pedals | - |
| Stūre/Handlebar | ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm |
| Iznesums/Stem | ONE1 TDS-661 Alloy, 31.8mm, 0° |
| Rokturi/Grips | ONE1 VLG-1661D2N, Lock-On |
| Bremzes/Brakes | SHIMANO BL-M4100/BR-MT420, hydraulic disc brake |
| Sēdeklis/Saddle | Selle Royal Vivo HRN |
| Sēdekļa stute/Seat post | ONE1 Race Alloy, SP 218, 30.9mm |
| P rumba/F hub | SHIMANO HB-MT410-B, 32H, CENTER LOCK, 15x110mm THRU Type AXLE |
| A rumba/R hub | SHIMANO FH-MT400-B, 32H, CENTER LOCK, 12x148mm THRU Type AXLE |
| R aploces/Rims | Stars J30D, 32H |
| Riepas/Tires | Schwalbe Smart Sam KevlarGuard, 29x2.60" |
| Spieķi/Spokes | Sapim Galvanized Black |
| Rati/Wheelset | - |
| Dzinējs/Drive unit | Drive unit left cover for DUEP800 |
| Akumulators/Battery | DARFON, 36V, 504 Wh, integrated |
| Displejs/Display | SHIMANO SC-E5000, Clamp band |
| Lādētājs/Charger | DARFON 2A Smart charger |
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account