KTM ULTRA FLITE 29 vital blue (silver+orange) 2x10 Shimano Deore
Klauskite mūsų
KTM ULTRA FLITE 29 vital blue (silver+orange) 2x10 Shimano Deore
0,00 €
| Product | KTM ULTRA FLITE 29 vital blue (silver+orange) 2x10 Shimano Deore |
|---|---|
| SKU | 022803117-1 |
| Price | 0,00 € |
| Special price | 649,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Ultra |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 14.3 kg |
| Rāmis | 29" Alloy 6061 MTB / M-1110 |
|---|---|
| Dakša | Rockshox FS JUDY TK B1 Coil |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 2x10 Shimano Deore |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Deore M5120-SGS shadow+ |
| Priekšējais pārslēdzējs | Shimano Deore M4100 |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Deore M5100 w/o OGD |
| Klaņi | Shimano Deore M4100 / 36-26T w/ BB |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Deore M4100-10 / 11-42T |
| Ķēde | Shimano Deore HG54 |
| Ķēde | Shimano MT200 |
| Bremžu rotori | Shimano RT10 CL 180 / RT10 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano HB-MT200 CL 32H 100 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano FH-RM35BZ CL 32H 135 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Riepas | MAXXIS REKON RACE 57-622, EXO Tanwall |
| Sēdeklis | KTM LINE SPORT |
| Pedāļi | KTM COMP MTB BF Pedal |
- Jauna dizaina izturīgs un viegls alumīnija rāmis
- Visu vadības trošu un hidraulikas cauruļu integrācija rāmī
- Efektīva RockShox FS JUDY TK B1 Coil 100 amortizatora dakša ar attālināto bloķēšanas sviru (slēdzi) uz stūres
- Precīza un izturīga Shimano Deore M4100-2 / 36-26T transmisija ar plašu pārnesumu diapazonu
- Desmit zobratu Shimano Deore M4100-10 / 11-42T kasete
- Ātras MAXXIS REKON RACE riepas piemērotas sausiem laika apstākļiem
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]
| Product | KTM ULTRA FLITE 29 vital blue (silver+orange) 2x10 Shimano Deore |
|---|---|
| SKU | 022803117-1 |
| Price | 0,00 € |
| Special price | 649,00 € |
| Prekės ženklas | KTM |
| Model | Ultra |
| Modelio metai | 2022 |
| Rato dydis | 29" |
| Rėmo medžiaga | Aluminium |
| Svoris (kg) | 14.3 kg |
| Rāmis | 29" Alloy 6061 MTB / M-1110 |
|---|---|
| Dakša | Rockshox FS JUDY TK B1 Coil |
| Aizmugures amortizators | - |
| Transmisija | 2x10 Shimano Deore |
| Aizmugures pārslēdzējs | Shimano Deore M5120-SGS shadow+ |
| Priekšējais pārslēdzējs | Shimano Deore M4100 |
| Pārslēdzēja svira (rokturis) | Shimano Deore M5100 w/o OGD |
| Klaņi | Shimano Deore M4100 / 36-26T w/ BB |
| Kasete (brīvrumba) | Shimano Deore M4100-10 / 11-42T |
| Ķēde | Shimano Deore HG54 |
| Ķēde | Shimano MT200 |
| Bremžu rotori | Shimano RT10 CL 180 / RT10 CL 160 |
| Priekšējais rats | KTM Line - Shimano HB-MT200 CL 32H 100 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Aizmugures rats | KTM Line - Shimano FH-RM35BZ CL 32H 135 QR / KTM 28" Sport 32H |
| 622x20 / Pillar 2.0 INOX silver | - |
| Riepas | MAXXIS REKON RACE 57-622, EXO Tanwall |
| Sēdeklis | KTM LINE SPORT |
| Pedāļi | KTM COMP MTB BF Pedal |
- Jauna dizaina izturīgs un viegls alumīnija rāmis
- Visu vadības trošu un hidraulikas cauruļu integrācija rāmī
- Efektīva RockShox FS JUDY TK B1 Coil 100 amortizatora dakša ar attālināto bloķēšanas sviru (slēdzi) uz stūres
- Precīza un izturīga Shimano Deore M4100-2 / 36-26T transmisija ar plašu pārnesumu diapazonu
- Desmit zobratu Shimano Deore M4100-10 / 11-42T kasete
- Ātras MAXXIS REKON RACE riepas piemērotas sausiem laika apstākļiem
Gamintojo nurodyti dydžiai
Orientaciniai prekių pristatymo terminai iš skirtingų sandėlių:
- AstraVelo parduotuvė Rygoje: 2–5 darbo dienos
- AstraVelo sandėlis Rygoje: 2–5 darbo dienos
- Gamintojo sandėlis ES: 7–30 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
- Išankstinis užsakymas: 30–180 dienų (rekomenduojama susisiekti ir patikslinti)
Pristatymo kainos Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje:
- kurjeriu 10€
- pristatymas į paštomatą 5€
- Dviračiai, didelių gabaritų prekės ir prekės, sveriančios daugiau nei 20 kg, pristatomos tik kurjeriu
- Pirkiniams virš 100 EUR – nemokamas pristatymas!
Prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles skaitykite čia
Internetinės parduotuvės taisykles skaitykite čia
AstraVelo suteikia prekių garantiją pagal nacionalinius teisės aktus, Europos Sąjungos reikalavimus ir gamintojų nustatytas garantijos sąlygas. Garantija patvirtina, kad prekė atitinka numatytą naudojimo paskirtį ir neturi gamybos defektų.
Garantijos laikotarpis
- Dviračiams: gamintojo nustatytas garantijos laikotarpis (paprastai rėmui 2–5 metai ar ilgiau, komponentams – 2 metai).
- Merida, KTM, TREK ir Superior dviračių rėmams taikoma pratęsta garantija – nuo 3 metų iki viso gyvenimo garantijos. Daugiau apie specialius garantijos pasiūlymus sužinokite AstraVelo.
- Serviso darbams: garantinį atvejį galite registruoti AstraVelo parduotuvėje, atsiųsdami prekę į AstraVelo parduotuvę arba pagal atliktus darbus – atsižvelgiant į darbų pobūdį.
Garantinio atvejo registravimas
Garantinį atvejį galite registruoti:
- Atsiųsdami nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą el. paštu [email protected]. Mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą.
- Atsiųsdami arba atveždami prekę į AstraVelo parduotuvę Rygoje, Gunāra Astras gatvėje 3.
- Pristatydami prekę AstraVelo serviso partneriams Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje. Prieš pristatant prekę serviso partneriams, būtina suderinti ir užregistruoti garantinį atvejį el. paštu [email protected]













Please complete your information below to login.
Prisijungti
Create New Account